Yargı dizisinde beklenmedik veda! Tasını tarağını toplayıp apar topar diziyi bıraktı

Yargı dizisinde beklenmedik veda! Tasını tarağını toplayıp apar topar diziyi bıraktı
Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde beklenmedik veda

Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı, son bölümüyle izleyicileri şaşırttı. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizi, beklenmedik bir ayrılıkla gündeme geldi. İddialara göre, başrol karakterinin üstünün çizilmesi izleyicileri adeta ekran başına kilitlemiş durumda.

Pazar akşamları yayınlanan Yargı, izleyicisi tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dizinin son bölümü, sürpriz gelişmelerle dolu olmasıyla birlikte, ayrılık iddialarıyla da anılmaya başlandı. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun muhteşem performansları, dizinin hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor.

Dizinin kulislerinden sızan bilgilere göre, dikkat çeken o karakterin üstünün çizilmesi, izleyicileri oldukça üzdü. Ancak bu durum, dizinin daha da heyecanlı bir hal almasına neden oldu. Yargı, her bölümüyle izleyicilerini şaşırtmayı başarıyor.

.webp

O İSİM DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Sosyal medyada dolaşan iddialara göre, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz'in paylaştığı 'Yargı' dizisinin sevilen karakterlerinden 'Dilek'i canlandıran Seda Türkmen'in diziden ayrılma kararı aldığı söyleniyor. Türkmen'in yeni projesi 'Sandık Kokusu' adlı dizi olacağı ileri sürülüyor.

YARGI 72. BÖLÜM ÖZETİ

Ceylin'in Mercan için yapabileceklerinin herhangi bir sınırı olmayışı herkesi ürkütmektedir. Nil'i her defasında bir şekilde karşı tarafta bulan Yekta; bu sorunu artık kökünden çözmenin peşine düşer. Önce Çınar'ın sonra dedesinin radarına düşen Defne'yi hiç öngöremeyeceği bir yolculuk beklemektedir.

Geçmişte yürüdüğü yolları yeniden yürüyen Ceylin; Engin, Zafer, İnci gibi artık hayatta olmayanları da hatırlayacak; Yekta'nın eski, karanlık tarafıyla burun buruna gelecektir.

Öte yandan emniyeti sarsan yeni ölümlü vaka ise herkesin gündemine bomba gibi düşer. Can'ın ölümü Kadir'in kararlılığının ve acımasızlığının ne denli büyük olduğunu göstermiş; Yekta, Osman ve Çınar'ı iyiden iyiye ürkütmüştür.

Kaynak: TAKVİM.COM.TR