Kayacılar, Yöntem’li LGS Türkiye birincilerini tebrik etti

Kayacılar, Yöntem’li LGS Türkiye birincilerini tebrik etti
Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar’ı, Yöntem Koleji öğrencilerinden LGS Türkiye Birincileri Aylin Özdemir, Ulaş Ayyürek ve Kayra Yiğit Karakaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete, Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesi Müdürü Musa Gezgin ve öğrencilerin aileleri de eşlik etti.

LGS’ deki Şampiyonlarımız Konya’nın gururu oldular

Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar Konya’da LGS’ de şampiyonların Konya’nın gururu olduklarını belirterek, “İlçemizdeki okullarda Liselere Geçiş Sistemi(LGS) şampiyonu olan öğrencilerimizi misafir ederek, başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. LGS’ de ilimiz genelinde 25 tane şampiyonuz var. Bu şampiyonlarımızdan 16’sı Selçuklu ilçemizden olup, 12’si özel okullardan, 4’de devlet okullarındandır. Öğrencilerimizin başarıları bizleri sevindirdi. Yöntem Eğitim Kurumları öğrencilerimizden LGS Türkiye birincileri Aylin Özdemir, Ulaş Ayyürek ve Kayra Yiğit Karakaş’ıbu başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Başarılarınız daim olsun. Konya adına bizleri gururlandırdınız. Bundan sonraki eğitim hayatında başarılar elde edip, vatanımıza ve milletimize faydalı olacaksınız. Buna inanıyoruz. Sizlerin güzel yerlerde olmanızı istiyoruz. Çalışmaktan ve dürüstlükten taviz vermeyelim. Size güveniyoruz. Yolunuz açık olsun. Tekrar sizleri tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin başarısında katkı olan okullarımızın yöneticilerine, öğretmenlerine ve velilerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar, Yöntem Eğitim Kurumları LGS Türkiye birincileri olan öğrencilere günün anısına birer hediye takdim etti.

Yöntem Eğitim Kurumları Selçuklu Yerleşkesi Müdürü Musa Gezgin Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar’ a kendilerini misafir ettiklerinden dolayı teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.