Yapı Kredi promosyonları yeniledi: Emeklilere iki katı birden ödeme yapılıyor

Yapı Kredi promosyonları yeniledi: Emeklilere iki katı birden ödeme yapılıyor
Yapı Kredi, emeklilere yönelik promosyonlarını yenileyerek büyük bir avantaj sunmaya devam ediyor. Artık emeklilere yapılan ödemeler iki katına çıkarılarak, daha da cazip hale getirildi.

Yapı Kredi'nin bu yenilikçi adımıyla birlikte, emeklilerin maaşlarını almalarının yanı sıra ekstra bir gelir elde etmeleri de mümkün hale geliyor. Emekliler, Yapı Kredi'nin sunduğu avantajlarla birlikte maddi anlamda daha rahat bir yaşam sürebilecekler.

Bu promosyonla birlikte, emeklilerin finansal durumlarına destek olmayı hedefleyen Yapı Kredi, müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmayı amaçlıyor. Banka, emeklilere yönelik sunduğu özel fırsatlarla birlikte müşterilerine değer verdiğini bir kez daha göstermiş oluyor.

İŞTE YAPI KREDİ BANKASININ PROMOSYON ÖDEMELERİ

18.000 TL’ye Varan Emekli Promosyon Yapı Kredi’de!

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli!

18.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanyası

  • 28 Mart 2024 – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 18.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.
  • Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 9.999 TL'ye kadarsa 6.250 TL; 10.000 TL - 14.999 TL arasındaysa 10.000 TL; 15.000 TL - 19.999 TL arasındaysa 12.500 TL; 20.000 TL’ nin üzerindeyse 15.000 TL nakit promosyon ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek nakit ödül ödenir.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde asıl bireysel kredi kartları ile toplamda 1.000 TL harcama yapılması durumunda, maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.
  • Ek Ödül Taahhütnamesinin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde ilk defa Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapması veya Yapı Kredi Mobil uygulamasını yeniden aktif kullanmaya başlaması* gerekmektedir. Dijital aktiflik ek ödül kriterinin sağlanması durumunda; müşterilere, maaş baremi bağımsız 1.000 TL ek nakit ödül ödenir. Ödeme, ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır. (*Aktiflik kriteri; ek ödül taahhütnamesinin imzalanması öncesindeki 90 gün boyunca Yapı Kredi Mobil uygulamasına giriş yapmayan müşterinin, tekrar uygulamayı kullanmaya başlamasıdır.) Dijital aktiflik kampanyasından ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.

Kaynak:BBN