Karatay Belediyesi gelecek yatırımlarına devam ediyor

Karatay Belediyesi gelecek yatırımlarına devam ediyor
Son yıllarda toplumun tüm kesimlerine yönelik pek çok proje ve yatırımlarıyla ilçenin çehresini değiştiren Karatay Belediyesi, eğitim ile gençliğe ayrı bir önem veriyor.

Bugüne kadar bu alanda birçok projeyi hayata geçiren Karatay Belediyesi, Köprübaşı ve Fetih Mahallesi’ne de iki kurs merkezi kazandırıyor. Köprübaşı Kurs Merkezi’ni tamamlayan Karatay Belediyesi, Fetih Kurs Merkezi’nin yapımında da sona geldi.
Karatay’ın altyapısından üst yapısına kadar önemli yatırımlarını sürdüren Karatay Belediyesi, çocuk ve gençlerin eğitimi ile kişisel gelişimine de önemli katkılar sunuyor.
Eğitim ve spor tesisleri, okullar, gençlik merkezleri ve daha birçok alandaki yatırımlarıyla gelecek nesillerin her bakımdan ihya edilmesini amaçlayan Karatay Belediyesi bu kapsamdaki projelerine yenilerini ekledi.
KÖPRÜBAŞI KURS MERKEZİ TAMAMLANDI FETİH KURS MERKEZİ’NDE İSE SONA GELİNDİ
Karatay Belediyesi, geçtiğimiz aylarda Köprübaşı Mahallesi’nde yapımına başladığı Köprübaşı Kurs Merkezi’ni tamamladı. Yaklaşık 1000 metrekare inşaat alanına sahip Köprübaşı Kurs Merkezi’nin yanı sıra Fetih Mahallesi’ne 1151 metrekarelik inşaat alınanda kazandırılacak Fetih Kurs Merkezi’nin yapımında ise sona gelindi.

kurs-merkezleri-4.jpg

GELECEK NESİLLERİMİZİN TÜM DEĞERLERİMİZLE YETİŞMESİNİ ÖNEMSİYORUZ
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; tüm proje, yatırım ve hizmetlerini her zaman ilçe halkının mutluluğu, huzuru ve rahatını düşünerek hayata geçirdiklerinin altını çizdi.
Geleceğin teminatı olan gençleri ve çocukları hep ön planda tuttuklarını vurgulayan Başkan Hasan Kılca; “Çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğimizin birer mimarı; ülkemizin her alandaki başarılarının teminatı olarak gördük görmeye de devam edeceğiz. Her biri ülkemizin hazinesi, gelecekteki gücümüz, ufkumuz ve umudumuz olan yavrularımızın toplumsal, dini ve medeniyet değerlerimize bağlı olarak yetişmelerine de büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda da bugüne kadar pek çok eğitim ve spor tesisleri, sosyal ve kültürel projeleri gençlerimizin istifadesine sunduk. Amacımız; ülkemiz ve insanımıza ait tüm değerleri kuşanmış, milletine olan aidiyeti yüksek, evrensel ilkeleri kendine ufuk edinmiş, çağın gerektirdiği bilgi, beceri ve yetkinliğe sahip bir nesle katkı sunmaktır” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.