Konya'nın flaş şehri olacak vurgusu! İlçede çalışmalar başladı

Konya'nın flaş şehri olacak vurgusu! İlçede çalışmalar başladı
Belediye Meclisi toplantısında birlik mesajı veren Başkan Adil Bayındır, “Biz birliğimizi yüksek tuttuğumuz sürece Beyşehir bu dönemde Konya’nın flaş şehri olacaktır” ifadelerini kullandı.

Beyşehir Belediye Meclisi 2024-2029 döneminin ilk toplantısı yeniden Beyşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Adil Bayındır başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Beyşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılan 2024 yılı Nisan ayı olağan toplantısı, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın konuşması ile başladı. Gündem maddelerinin okunmasının ardından, Belediye Meclisi Başkanlık Divanında iki yıl görev yapmak üzere Divan Katibi üyeleri, encümen üye seçimi ve komisyon üyelerinin seçimine geçildi.

Yeni meclisin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Bayındır, “Yeni meclisimizin hayırlı olmasını diliyorum. Yeni dönemde görev alan tüm meclis üyelerimize önümüzdeki 5 yıl boyunca ilçemize kazandırılacak olan hizmetlerde katkı vermeleri ve ilçemize değer katmaları yönünde başarılar diliyorum.” dedi.

whatsapp-image-2024-04-16-at-09-41-47.jpeg

“BEYŞEHİR, KONYA’NIN FLAŞ ŞEHRİ OLACAK”

Belediye Meclisi toplantısında birlik mesajı veren Başkan Adil Bayındır, “Biz birliğimizi yüksek tuttuğumuz sürece Beyşehir bu dönemde Konya’nın flaş şehri olacaktır” ifadelerini kullanarak, Beyşehir’de bir birlik dönemi olacağına dikkat çekti.

“HEDEFLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Bayındır, “Hepimiz bu şehir için bu yola baş koyduk, birlikte yürüyeceğiz. Beyşehir için mücadele eden herkesin yanında olduğumu söylüyorum. Tek bir gayemiz var; Beyşehir'i hedeflerine ulaştırmak. O hedeflerin adı bellidir. Çizdiğimiz vizyon, ortaya koyduğumuz iddialar hayat bulması gerekiyor. Bunu bulması için de gece demeden gündüz demeden çalışacağız.

Görevlerimiz belli, birlikte kararlar alıp şehrimizin varacağı noktayı hepimiz birlikte belirleyeceğiz. Önümüzdeki dönem gerek bakanlıklar, gerek yerel müdürlükler, gerek bölge müdürlükleri olmak üzere bir dönemin iktidarın omuz vermesiyle çok ciddi projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.

Kaynak:BBN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.