BBN Haber marka olacak

BBN Haber marka olacak

Birlik ve Beraberlik Noktası adı altında yayın hayatına başlayan BBN Haber büyük ilgi görüyor.  Gazetemiz BBN Haber'e başarı ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Birlik ve beraberlik noktasında buluşan ziyaretçiler BBN Haber'in bir marka olacağını, yayın hayatına başlayacak olan BBN Türk TV'nin de Konya'nın yeni yüzü olacağını söyledi.

Konya'da kısa süre önce yayın hayatına başlayan ve kısa sürede çok sayıda okuyucu potansiyeline oluşan BBN Haber'e ziyaretler aralıksız sürüyor. Gazetemizi ziyaret gelenler BBN Haber'in kısa zamanda Konya basın sektöründe ön palana çıktığını söyledi. BBN Haber'in bir marka olduğunu dile getiren ziyaretçiler, Konya sorunlarının dile getirilmesi ve çözüme ulaşmasında aracılık ettiğini vurguladı. BBN Haber'in marka olma naktasında hızla ilerlediğini dile getiren ziyaretçiler kısa süre sonra uyduda yayın hayatına başlayacak olan BBN Türk TV'nin Konya'nın yüzü olacağını vurguladı.

BBN Haber marka olacak
Konya İnşaat sektörünün tanınmış isimlerinden Ünlü İnşaat Group'tan Necdet Ünlü, Tuğrul Ünlü ve Metehan Ünlü gazetemiz BBN Haber'i ziyaret ederek genel yayın yönetmenimiz Uğur Özteke ve ekibe yayın hayatında başarılar diledi. Ziyaretçiler BBN Haber'in birlik ve beraberliğin noktası olacağını vurguladı. 
BBN Haber marka olacak
Anadolu Telekom İmtiyaz sahibi Muhammed Küçükaşçı ve Genel Koordinatörü Selman Selvi BBN Haber'i ziyaret etti. Genel yayın yönetmenimiz Uğur Özteke ile göşen Küçükaşçı ve Selvi gazetemize yayın hayatında başarı diledi. Selvi BBN Haber'in Konya'da bir marka olacağını söyledi.  
BBN Haber marka olacak
Tarım sektörünün öncü ismi Alparslan Tarım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Erdirençelebi gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Yayın Yönetmeni Uğur Özteke ile görüşen Erdirençelebi, kendilerini heyecanlandırdığını söyledi.  

BBN Haber marka olacak
MEVKA Uzmanları Meral Arslan ve Ömer Faruk Cantimur, BBN Haber’i ziyaret etti. Aynı zamanda BBN Haber Yazar kadrosunda yer alan Meral Arslan, “Türkiye’nin ender kadın spor yazarlarından birisi olarak BBN Haber ailesinde bulunmaktan son derece mutluyum. Yola büyük hedeflerle çıkan BBN Haber ve kısa süre sonra yayın hayatına başlayacağını öğrendiğimiz BBN Türk TV, Konya ve ülke basınına büyük renk katacak” dedi. Cantimur ise Genel Yayın Yönetmenimiz Uğur Özteke’nin nezdinde tüm BBN ekibine başarılar diledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.