Medova Hastanesi 8. yılını kutladı

Medova Hastanesi 8. yılını kutladı
Konya’nın değil Türkiye’nin en modern ve donanımlı özel hastanelerinden biri olan Medova Hastanesini 2016 yılının Mayıs ayı sonunda vatandaşların hizmetine girmişti. Medova Hastanesi 8. yılını ekibiyle beraber kutladı.

Konya Selçuklu da 2013 yılında büyük heyecanla atılan temelin ardından özverilerle tamamlanan, sadece Konya’nın değil Türkiye’nin en modern ve donanımlı özel hastanelerinden biri olan Medova Hastanesini 2016 yılının Mayıs ayı sonunda vatandaşların hizmetine girmişti. Ekibiyle birlikte 8. yıllarını kutlayan Medova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Olcay, "27 bin 100 metre kare kapalı alanı, modern mimarisi, açık otoparkı ve ulaşılabilir konumu ile hasta kabulüne başladığımız günden bu yana sağlık alanında tercih edilen olmaktan gurur duyuyoruz" dedi. Seçkin Olcay, "Toplamda 60 yatak kapasitesine sahip Yenidoğan, Koroner, Kardiyovasküler Cerrahi ve Genel Yoğunbakım ünitelerinin yanısıra, yüksek standartlara sahip 111 servis yatağıyla birlikte 171 yatak kapasitesine sahip olan hastanemiz, nöronavigasyon teknolojisine sahip Beyin ve Omurilik Cerrahisi, Excimer ve Lasik lazer teknolojileri ile birlikte vitrektomi ameliyatlarının yapılabildiği Göz, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek, yüksek teknolojili Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Obezite Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Dermatoloji ve Estetik Merkezleriyle yalnızca Konya halkına değil, çevre illerden gelen hastalara da hizmet vermektedir. Geçtiğimiz sekiz yılda sürekli hedeflerini büyüten, kadrosunu geliştiren Medova Hastanesi bugün 71 hekim ve 500’ü aşkın personeliyle 33 branşta uluslararası kalite standartlarında, etik değerlere riayet ederek hizmetini sürdürmektedir.

whatsapp-image-2024-06-06-at-11-19-51.jpeg

Hasta kabulüne başladığı günden bu yana“Önce sağlık” diyen,etik değerlere önem veren Medova Hastanesi, Konya ve civarında sağladığı yüksek güven ve itibarla sağlık alanında yatırımlarını sürdürmeye devam edecektir. Medova Hastanesi insan sağlığını bir bütün olarak görmekte, bunun için de çevreye duyarlı yatırımlar yapmayı sürdürmektedir. Hastanemiz, kullandığı tüm enerjiyi yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlamak üzere önce 2023 yılında Aksaray yolu üzerinde 3.800 kva’lık bir güneş santrali yatırımını devreye almış, 2024 başında da 400 kva’lık ek bir yatırımla enerji anlamında kendi kendine yeten bir kurum haline gelmiştir. Bugün geldiğimiz noktada, Medova Hastanesi olarak sektördeki yenilikçi çözümlerimiz ve hasta odaklı hizmet anlayışımızla tanınıyoruz. Amacımız, hastalarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, sürdürülebilir büyümeyi ve gelişimi sağlamaktır. Bu başarılarımızı kutlarken, bu yolculukta bize inanan ve destekleyen herkese teşekkür etmek istiyoruz.

whatsapp-image-2024-06-06-at-11-19-50-1.jpeg

Hekimlerimiz ve çalışanlarımızın özverisi, hastalarımızın güveni sayesinde bu noktaya geldik. Hep birlikte daha nice yıllara, yeni başarılara ve büyük hedeflere ulaşmayı umuyoruz. Önümüzdeki dönemde de yenilikçi projelerimiz ve hizmetlerimizle sizlere en iyiyi sunmaya devam edeceğiz. Sekizinci yılımızı kutlarken, tüm paydaşlarımızla birlikte daha büyük başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz. Bize inandığınız ve bu yolculukta yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Kuruluşumuzun 8. Yılı kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

Kaynak:BBN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.