Aslıhan Güner’li “Yalan” dizisinde iki flaş oyuncu daha katıldı! İşte o isimler

Aslıhan Güner’li “Yalan” dizisinde iki flaş oyuncu daha katıldı! İşte o isimler
Kanal D’nin merakla beklenen Yalan dizisi hapishaneden tahliyesine 4 yıl kala serbest bırakılan ve eşini öldürmekle suçlanan Melike’nin hikâyesini beyazcama taşıyor. Diziye peş peşe yeni oyuncular katılıyor

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha başlayacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yeni dizinin kadrosuna peş peşe yeni isimler katılacak.

Kanal D “İnci Taneleri”nin ardından Salı günleri “Senden Önce” dizisini ve ardından da yeni bir karar değişikliği olmazsa pazartesi günleri “Taş, Kağıt, Makas”ı yayınlayacak. Hazırlığı süren bir diğer dizi ise “Yalan”… Hakan İnan’ın yöneteceği Süreç Film imzalı dizinin ekibine 2 başarılı oyuncu daha katıldı. Kubilay Tunçer “Haluk Aksoy” rolüyle dizinin kadrosuna dahil oldu. Haluk Aksoy dizide Berrin’in (Özge Borak) eşi olarak hikâyenin zengin tarafında yer alacak.

whatsapp-image-2024-02-01-at-18-57-21-scaled.jpg

“Yalan” kod adlı dizinin bir diğer yeni oyuncusu da Ozan Yiğit oldu. Yakın zamanda “Hudutsuz Sevda” dizisine konuk olan Ozan Yiğit “Yalan” dizisinde “Volkan” karakterini oynayacak. Sete şubat sonu ya da mart başı çıkması beklenen dizide Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Yeşim Ceren Bozoğlu, Emir Benderlioğlu, Özge Borak, Renan Bilek ve Eylül Tumbar rol alacak.

ozanyigitt-1683903620-3101130796847639325-179141897.jpg

Kaynak:BBN