FOX TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını dizisine rakip olarak geliyor! Bir oyuncu daha katıldı

FOX TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını dizisine rakip olarak geliyor! Bir oyuncu daha katıldı
FOX TV ekranlarında yayımlanacak olan Kopuk dizisiyle ilgili yeni gelişmeler var. Dizi, Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun başrollerindeki Yalı Çapkını dizisine rakip olmaya hazırlanıyor

FOX TV'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Kopuk, Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun başrollerini paylaşacağı Yalı Çapkını dizisine rakip olmaya hazırlanıyor. Diziye son katılan isim ise başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız oldu.

Beren Gökyıldız, oyunculuk yeteneğiyle izleyicilerin beğenisini kazanan bir isim. Son olarak "Yeşil Vadinin Kızı" dizisinde başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız'ın yeni projesi de nihayet belli oldu. Genç oyuncu, Medyapım'ın FOX için çektiği merakla beklenen "Kopuk" dizisiyle anlaştı. Dizi geçtiğimiz hafta sete çıktı ve Gökyıldız, "Azra" karakterine hayat verecek.

berengokyildiz-official-1700463831-3240047914837525685-1632147645.jpg

Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Koray Kerimoğlu’nun yönettiği “Kopuk”ta Kaan Yıldırım (Ferhan), Biran Damla Yılmaz (Sera), Seray Kaya (Müjde), Mustafa Açılan (Tan), Sarp Akkaya (Faruk), Engin Alkan (Bumin), Kadir Çermik (Ziya), Melisa Doğu, (Perihan), Evliya Alkan (Damat Erdem), Sahra Şaş (Nihal), Merve Çağıran (Gonca), Edip Tepeli (Bili), Cem Söküt (Cüneyt), Umut Kaya (Erdal), Hakan Çelebi (Nazif), Hakan Yufkacıgil (Lastik Muarrem), Güneş Hayat (Naciye) ve Cansu Tuman (Yasemin) rol alıyor.