Apar topar Halk TV'den ayrıldı! Ünlü ekran yüzü Halk TV'ye veda etti

Apar topar Halk TV'den ayrıldı! Ünlü ekran yüzü Halk TV'ye veda etti
Gazeteci Şirin Payzın, sunuculuğunu üstlendiği "Sözüm Var" programında, Halk TV'den ayrıldığını açıkladı.Şirin Payzın'ın vedası büyük şaşkınlık yarattı. Kanaldan daha önce de İrfan Değirmenci ayrılmıştı

Halk TV'de beklenmedik veda. Kanalın ünlü ekran yüzünün vedası şok etkisi yarattı. Şirin Payzın kanala veda etti.

Halk TV‘de "Sözüm Var" programının moderatörlüğünü üstlenen gazeteci Şirin Payzın, kanaldan ayrılık kararını açıkladı. Dün akşam canlı yayında açıkladığı kararın ardından Payzın, sosyal medyadan hesabından da ayrılık kararını duyurdu.

sirin-payzin-halktvden-ayrildi-mi-sozum-var-programi-bitti-mi-sirin-payzin-istifa-karari-ku40.jpg

Şirin Payzın'dan veda açıklaması

Sözüm Var’ı birlikte hazırladığım , sunduğum dostum, yol arkadaşım, Barış Terkoğlu‘na, sessiz kahraman sevgili editörüm Erdal Aktaş’a, Sözüm Var’ı birlikte yarattık 20 senelik can dostum Emin Çapa'ya , güzelliği ,neşesi ama en önemlisi müthiş haberciliğiyle bize güç katan Seyhan Avşar‘a, sırtımı her zaman dayadığım dünyanın en şahane yönetmeni Murat Erdoğan’a , az süre çalıştım ama çok mutlu çalıştım daha çok görüşeceğiz dediğim programlar koordinatörümüz sevgili Kürşat Oğuz’a ve Halktv haber merkezinin pırıl pırıl habercilerine, teknik ekibe, kameramanlarımıza çok teşekkür ederim.. Seyircilerimize bizi hep destekledikleri, konuklarımıza vakit ayırdıkları için minettarım. Sözüm Var bitti ama söz bitmez.”

Kaynak:BBN