Emeklilere yönelik promosyon yarışı sürüyor! QNB Finansbank Mayıs promosyonunu duyurdu

Emeklilere yönelik promosyon yarışı sürüyor! QNB Finansbank Mayıs promosyonunu duyurdu
QNB Finansbank Mayıs promosyonunu açıkladı

Emeklilere yönelik promosyon yarışı sürüyor! QNB Finansbank, emeklilere özel Mayıs promosyonunu duyurarak maaşını taşıyacak olanlara müjde verdi.

Banka, emeklilerin maaşlarını QNB Finansbank'a taşıyanlara özel avantajlar sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, emeklilerin maaşlarını QNB Finansbank'a taşıması durumunda belirli bir süre içerisinde promosyon kazanma fırsatı bulunuyor.

BANKA NE KADAR PROMOSYON ÖDEYECEK?

Cep telefonunuzdan vereceğiniz dijital onay sayesinde şubeye gelmeden maaşınızı taşıyın, 15.000 TL ‘ye varan nakit promosyon kazanın.

5146385.jpg

15.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 16.200 TL’ye varan emeklilik ödülü ! Yurtiçi diğer tüm banka ATM’lerinden Para Çekme, Para Yatırma veya Bakiye Sorgulama işlemlerini toplamda ayda iki defa ücretsiz gerçekleştirebilirler. (günlük para çekme - yatırma limitleri dahilinde)
Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti ( haftasonu ve resmi tatil günleri dışında 09:00-16:00 saatleri arasında)
QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı
CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.
Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir.

İlgili Haberler

Kaynak:BBN