Halit Ergenç’in yeni dizisiyle ilgili flaş gelişme! Çekimler tamamlandı ve vizyona giriyor

Halit Ergenç’in yeni dizisiyle ilgili flaş gelişme! Çekimler tamamlandı ve vizyona giriyor
Merakla bekleniyordu. Beklenen dizi geliyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Halit Ergenç’in “Adsız Aşıklar” dizisinin çekimleri tamamlandı. Çekimleri tamamlanan dizinin hangi platformda yayımlanacağı da belli oldu.

DİZİNİN HİKAYESİ

Netflix’in Cumartesi Film imzalı “Adsız Aşıklar” dizisi bir aşk hastanesine geçen renkli olayları konu alıyor.

“Adsız Aşıklar” aşk acısını iyileştirmek için hizmet veren bir Aşk Hastanesi’ne başvuran insan öykülerini diziye taşıyor. Umur Turagay’ın yönettiği, Başar Başaran’ın yazdığı dizinin çekimleri 10 Nisan’da tamamlandı. Dizide Halit Ergenç milyonlar satan kitapları olan ve aşıkları tedavi etmek için bir Aşk Hastanesi kuran aşk doktoru Cem’e hayat veriyor. Funda Eryiğit ise Hazal adlı psikoloğu canlandırıyor.

funda-eryigit-35.jpg

İlginç fobileri olan Cem için aşk bir hastalıkken işbirliği yapmak zorunda kaldığı Hazal için ise aşk bir şifadır. Oldukça zıt karakterlere sahip ikili arasında çatışmayla başlayan yakınlığa her bölümde işlenen farklı insan öyküleri eşlik edecek.

ADSIZ AŞIKLAR OYUNCU KADROSU DA BELLİ OLDU

Sekiz bölümlük “Adsız Aşıklar”ın ünlü konukları arasında Zerrin Nişancı, Selçuk Borak, Cansel Elçin, Ozan Açıktan, Sedef Avcı, Seda Akman, Yetkin Dikinciler, Rıza Kocaoğlu, Teoman, Cemre Ebuzziya, Erdem Kaynarca, Başak Daşman, Ecem Çalhan, Ceren Benderlioğlu ve Benian Dönmez de var.

Kaynak:BBN