Show TV seyircileri çok üzüldü; Bahar dizisi hayranlarına kötü haber

Show TV seyircileri çok üzüldü; Bahar dizisi hayranlarına kötü haber
Bu sezon başlayan ve ilk bölümünden itibaren izleyicilerden tam not alan Bahar dizisi, geçtiğimiz hafta yayınlanan 8. bölümü ile yine günün birincisi olmuştu. Sevilen diziden kötü haber geldi

Bayram tatili arası veren dizi Bahar'ın yeni bölümü bu akşam ekrana gelmedi. Dizinin yeni bölümü ne zaman yayımlanacak belli oldu.

Bahar 9. bölümü ile 16 Nisan salı akşamı yayınlanacak.

BAHAR'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Bu sezon başlayan ve ilk bölümünden itibaren izleyicilerden tam not alan Bahar dizisi, geçtiğimiz hafta yayınlanan 8. bölümü ile yine günün birincisi oldu.

Son bölümde neler yaşanmıştı?

Parla, Selim'in söylediklerine inanmasa da konuşmak için annesini aradı ve Rengin'in kaza haberiyle şok oldu. Hastanede Timur'un Rengin için olan endişesini gören Bahar, ikilinin ilişkisinden iyice şüphelendi ve Timur'la yüzleşti. Timur, manipülatif sözleriyle onu ikna etmeye çalışsa da Bahar'ın şüphelerini dindirmeyi başaramadı. Hem Selim'in verdiği haberle hem de annesinin geçirdiği kazayla yıkılan Parla'ya, Bahar ve Evren destek oldu.

images-001.jpg

Evren, Parla'yla bağ kurarken kendi geçmişini de hatırladı. Yavuzoğlu ailesiyle bir hesabı olan Evren, Timur ve Rengin ilişkisinden duyduğu şüpheleri Çağla'yla paylaştı ve "Bahar'ı da mahvetmelerine izin vermeyeceğim!" dedi.

Parla'ya moral olsun diye birlikte grafiti yapmaya giden Bahar, Evren ve Umay; keyifli geçen bir günün ardından eve döndüklerinde, onları sinirden küplere binen Timur karşıladı. Günlerdir aralarında soğuk rüzgarlar esen Bahar ve Timur karşı karşıya gelirken; Timur, nihayet Bahar'ı kıskandığını itiraf etti.

Yıllar sonra Yavuzoğlu ailesinin evine ayak basan Evren'in geçmişindeki sır perdesi de aralandı ve bu aileyle olan ilişkisine dair ilk ipuçları verildi. Herkes Rengin'in ameliyattan sonra uyanmasına sevinirken; Parla, babası Can'ın Amerika'dan dönmesiyle çifte mutluluk yaşadı. Rengin'in odada yalnız kalmasını fırsat bilen Timur, onu bir daha asla yalnız bırakmayacağını söyleyip kucakladığı anda odaya doktor önlüklü biri girdi.

İlgili Haberler

Kaynak:BBN