Show TV'den üzen veda: Sandık kokusu dizisine apar topar veda eden yeni isim

Show TV'den üzen veda: Sandık kokusu dizisine apar topar veda eden yeni isim
Show TV ekranlarında yayımlanan Sandık Kokusu dizisinde veda var. Atilla karakterine can veren oyuncu diziye veda ediyor

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Show TV'nin sevilen dizisi "Sandık Kokusu"nda beklenmedik bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin Atilla karakterine hayat veren oyuncu, apar topar veda ederek izleyicileri üzecek.

Dizinin hayranları uzun süredir Atilla karakterinin gelişimini merakla takip ediyordu. Ancak yapılan açıklamaya göre, oyuncunun diziden ayrılma kararı almasıyla birlikte karakterin hikayesi de beklenmedik bir şekilde son bulacak.

sandik-kokusu-10-850x478.jpg

“Sandık Kokusu” dizisi çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Show TV’nin yeni sezonda devam onayı verdiği dizi Uğur Yücel ile Demet Akbağ’ı da yıllar sonra aynı projede buluşturmuştu. Fenomen dizilerin yazarları Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizide başrol kadrosundan bir oyuncu ekibe veda ediyor.

Dizinin Atilla’sı Metin Akdülger “Sandık Kokusu”na veda edecek. Dizinin 23. Bölümünde Karsu (Özge Özpirinçci) çocuklarının velayetini kaybetmesine neden olan Atilla’dan gitmesini istiyor. Fragmanda da gündeme gelen bu isteğin bir veda olduğu öğrenildi. Sandık Kokusu’na yeni başrol erkek oyuncu geleceği de kulislerde konuşulmaya başlandı.

Kaynak:BBN