Zamlı ödemelere bir yenisi daha eklendi. İş Bankası yeni promosyon ödemesi yapıyor

Zamlı ödemelere bir yenisi daha eklendi. İş Bankası yeni promosyon ödemesi yapıyor
İş Bankası emeklilere özel promosyon mayıs promosyonunu duyurdu

İş Bankası, emeklilere özel olarak yeni bir promosyon ödemesi yapmaya hazırlanıyor. Banka, emeklilere yönelik olarak belirlediği Mayıs promosyonu kapsamında zamlı ödemelere bir yenisini daha ekliyor. Emeklilere sunulan bu avantajlı promosyon ile ilgili detaylar banka tarafından duyuruldu

Bi' emekli olayım ilk iş hayallerimi gerçekleştireceğim diyenler emekli maaşını İş Bankası'ndan alıyor, 12.000 TL' ye varan nakit promosyon kazanıyor. Siz de emekli maaşınızı İşCep'ten kolayca İş Bankası'na taşıyabilir, promosyon talebinde bulunabilirsiniz.

Emekli Maaşımı İş Bankası’na Taşıyarak Emekli Promosyonumu Nasıl Alırım?

Şubeye gitmeden İşCep, İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak emekli maaşınızı İş Bankası'na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke bulunmuyorsa, maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleriniz için şubelere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaş taşıma ve promosyon başvurusu için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

İnternet Şubesi > Başvuru - Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İnternet Şubesi > Başvuru - Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

Ayrıca şubeye gitmeden, e-Devlet’ten banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet’e İnternet Şubesi ve İşCep aracılığıyla herhangi bir şifreye gerek duymadan giriş yapabilirsiniz. Maaş taşıma işleminiz ardından İşCep, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve İş Bankası şubeleri aracılığı ile talimatlarınızı hızlıca verebilirsiniz.

Kaynak:BBN