Ziraat Bankası emeklilere 12 bin TL ödeme yapacak!

Ziraat Bankası emeklilere 12 bin TL ödeme yapacak!
Maaşını Ziraat Bankası'na taşıyacak olan emeklilere promosyon müjdesi. Hesaplara 12 bin TL nakit ödeme yatacak

Ziraat Bankası, emeklilere yönelik promosyon müjdesi ile gündemde. Banka, maaşını Ziraat Bankası'na taşıyan emeklilere 12 bin TL nakit ödeme yapacak. Bu promosyon ile emekliler, maaşlarını Ziraat Bankası'na taşıyarak hem avantajlı bir bankacılık hizmeti alacaklar hem de ekstra bir nakit ödemeyle maaşlarını daha da değerlendirebilecekler.

Emekli maaşını taşıyan ve daha önce başvuru yapmamış olan emeklilerin dikkatine:

Başvuru yapmayan emekliler hakkını kaybedecek. Bu nedenle, Ziraat Bankası'nın promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen emeklilerin başvuru yapmaları gerekmektedir.

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır.

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

emekliler-sonunda-oh-cekecek-4-ay-sonra-maaslarinin-kac-tl-olacagi-ortaya-cikti.jpg

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil,
  • ATM'lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz

aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​

Kaynak:BBN