Abdil Erdal: “Meslektaşlarımızla Birlikte Başardık, Yine Birlikte Başaracağız”

Abdil Erdal: “Meslektaşlarımızla Birlikte Başardık, Yine Birlikte Başaracağız”

Meslekte Gelişim Grubu Başkan Adayı Abdil Erdal'dan açıklama

Konya Mali Müşavirler Odasının 29 Mayıs’ta yapılacak seçimlerinde Meslekte Gelişim Grubu Başkan Adayı olan Abdil Erdal, Kovid-19 pandemisine rağmen meslektaşlarıyla birçok projeyi birlikte başarıya ulaştırdıklarını ve yeni dönemde de hazırladıkları projeleri meslektaşlarıyla birlikte başarıya ulaştıracaklarını belirtti.

BİRLİKTE BAŞARDIK

Pandemi gibi araya mesafeler koyan, insan hayatını olumsuz etkileyen bir duruma rağmen eğitim programlarına ara vermediklerini belirten Başkan Adayı Abdil Erdal, “Kovid-19 pandemisine rağmen 80’e yakın eğitim ve seminer programını hem ilçelerimizde hem de merkezdeki meslektaşlarımızın katılımıyla başarıyla tamamladık. Pandemi döneminden önce birebir eğitim programları, pandemi döneminde ise uzaktan eğitim programlarıyla teknolojiyi kullanarak meslektaşlarımızla bir arada olduk. Kısaca Odamızın eğitim çıtasını her geçen gün daha da üst noktalara taşıdık. Ayrıca Pandeminin ve yoğun iş temposunun vermiş olduğu stresten biraz olsun uzaklaşmak için meslektaşlarımızla birçok sosyal etkinlikte bir arada olduk” şeklinde belirtti.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Yeni dönem için projelerini başlıklar halinde hazırladıklarını ve pandemiye rağmen yarım kalan projelerini tamamlamak istediklerini belirten Başkan Adayı Abdil Erdal, “Pandemiye rağmen önceki dönemden yarım kalan projelerimiz var. Ayrıca Mesleki Danışmanlık, Mesleki Uzmanlık Alanları, Bağımlı Çalışan Meslektaşlarımıza Özel Projeler, Dijitalleşen Meslek Yönetimi, Eğitimlerde Süreklilik, Teknolojiye ve Bilgiye Yatırım, Sosyal Faaliyetler, Kadın Meslektaşlarımıza Özel Projeler gibi birçok başlıkta hazırladığımız projelerimiz meslektaşlarımıza en iyi hizmet için uygulamaya hazır. Pandeminin yapmamıza izin vermediği projeleri tamamlamak ve yaptığımız projeleri de daha ileri noktaya taşımak için ve en önemlisi Odamızın ve mesleğimizin daha ileri seviyelere ulaşmasını sağlamak için meslektaşlarımızla birlikte bütün hedeflerimize ulaşacağız. Bütün hedeflerimize ulaştığımızda, Biz Kazanacağız, Meslek Kazanacak, Meslektaş Kazanacak.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.