Cem Özer'in yeni rolü herkesi çok şaşırttı! Bakın hangi görevi üstlendi

Cem Özer'in yeni rolü herkesi çok şaşırttı! Bakın hangi görevi üstlendi
Cem Özer yeni filmi için imam oldu

Cem Özer, uzun yıllardır Türk sinemasının önemli isimlerinden biri olarak tanınıyor. Oyunculuk kariyerinde birçok farklı karaktere hayat veren Özer, şimdi ise hayranlarını oldukça şaşırtacak bir rolle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Usta oyuncu Cem Özer, Ali Aslan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu “Mendebur” adlı gerilim filminde rol alıyor.

Cem Özer “Mendebur” adlı sinema filmine başladı. Mustafa Aslan ile Cihan Dündar’ın yapımcılığını üstlendiği filmi Ali Aslan yönetiyor. Malatya Arapgir’de çekilen film 6 üniversite mezunu arkadaşın hikâyesini anlatıyor. 2007 yılında yayınlanan Barış Pirhasan’ın “Adem’in Trenleri” filminde Hasan Hoca rolüyle bir gönüllü köy imamına hayat veren Cem Özer yine benzer bir rolde ama bambaşka bir karakterle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

whatsapp-image-2024-02-06-at-13-40-08.jpg

Filmde Cem Özer’in yanı sıra Aslı Bekiroğlu, Ahmet Kayakesen, Cem Özer, Selahattin Taşdöğen, Şevki Özcan, Negar Pashei, Hakan Eksen, Barış Ali Çelikler, Ali Biricik, Ömer Konakçı ve Tuncay Gençkalan rol alıyor. Filmin gelirinin büyük kısmı Malatya’da depremzede ailelere dağıtılacak.

Usta oyuncu, yeni film projesinde bir imamı canlandıracak. Bu beklenmedik rol seçimi, hem hayranlarını hem de sinema dünyasını oldukça heyecanlandırdı. Cem Özer'in, daha önce deneyimlemediği bir karaktere hayat vermesi, onun oyunculuk yeteneğini bir kez daha ortaya koyacak gibi görünüyor.

Kaynak:BBN