TRT1'in sevilen dizisi final yapıyor. İddialı dizinin finali herkesi derinden üzdü

TRT1'in sevilen dizisi final yapıyor. İddialı dizinin finali herkesi derinden üzdü
Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği ve heyecan dolu anlara sahne olan Bir Sevdadır dizisi hakkında TRT1 yönetimi final kararı aldı

Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği Bir Sevdadır dizisi, izleyicileri heyecan dolu anlara tanıklık ettirmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Ancak, dizinin final kararı alındı ve Her Çarşamba günü TRT1 ekranlarında yayınlanan dizi, izleyicilerine veda edecek.


Dizinin hayranları tarafından merakla beklenen final tarihi de belli oldu. Artık Bir Sevdadır dizisi, ekranlardaki yerini alacak ve izleyicilerine veda edeceği tarih netlik kazandı.

Güçlü konusu ve iddialı oyuncu kadrosuyla TRT1 ekranlarına damgasını vuran Bir Sevdadır dizisinden ekran başındakileri hayal kırıklığına uğratan haber geldi. Yakın bir zaman önce yapılan değişiklik sonucunda Yıldız Aşanboğa yerine Günay Günaydın'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Bir Sevdadır, final yapan diziler kervanına katılıyor.

suo0e-1713602005-3908.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, “Bir Sevdadır” dizisi TRT’nin 2024’ün başında seyirciyle buluşturduğu iddialı projelerinin arasında yer alıyordu. Mehmet Bozdağ, Özlem Aybek, Zümrüt Karaduman, Emre Saraçoğlu’nun yazdığı dizinin yakın zamanda yönetmeni değişmiş, Osman Taşçı reji koltuğuna oturmuştu. Çarşamba akşamları yayınlanan dizi için final kararı alındı.

Başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler’in paylaştığı ve reytinglerde beklentiyi karşılamayan dizi 13.bölümde final yapacak. 17 Nisan’da 11.bölümü yayınlanan dizinin 1 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana veda etmesi planlanıyor.

İlgili Haberler

Kaynak:BBN