Yücel KEMANDİ

Yücel KEMANDİ

Korkmadık, Korkmuyoruz, Korkmayacağız…

Korkmadık, Korkmuyoruz, Korkmayacağız…

Hainler saldırdı. Alçaklar kan kustu. Korkmuyoruz. Korkmayacağız.

Cesurca, erkekçe, mertçe karşımıza çıkamayanlar, satın aldığı ucubelerden oluşan terör örgütlerini kullanarak korkakça, kalleşçe, alçakça yöntemlerle Türkiye’mize saldırıyor.

Saldırsın yine bu katillerden korkmuyoruz.

İslam coğrafyasını paramparça etseler de, dudaklarımızda sadece Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. Olacak

Leş kargaları kafalarına göre at oynattıklarını zannetseler de “Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim: Bendimi çiğner, aşarım; Yırtarım dağları, enginlere sığmam taşarım.” diyen bir neslin çocukları olduğumuzu bilmelerini isterim.

Rusya lideri PUTİN'in adamlarıyla görüşürken, acımasızca kan akıttılar. Vatan evlatlarımızı toprağa verdik. Çok üzgünüz. İçimiz yanıyor. Hakkâri'ye, Şemdinli'ye saldıran kalleş Batı'nın satılmış adamları şimdi de İdlip’de kalleşçe tuzak peşinde koşuyorlar bunları kanda boğmadıkça, Şam yerle bir edilmedikçe içimizdeki yangın sönmeyecek

'Kısasa kısas' günlerindeyiz.

Aziz vatanımız için evlatlarımız toprağa düştü. Aziz Milletimizin başı sağ olsun.

KATİLLER BELLİ. Avrupa’da, Amerika'da Büyük Britanya”da oturuyorlar. YIL 2015... Papa Francis çok açık söyledi: “3. Dünya Savaşı veriyoruz.” Tek bir bildik dünya lideri çıkıp sormadı, 'Kiminle savaşıyorsunuz' demedi. Çünkü hepsi biliyordu.

24 Temmuz 2002'de Nevada Çölü'nde ABD tarihinin en büyük askeri tatbikatı yapılmıştı. Bir model ülkeyi işgal tatbikatı gerçekleştirildi.

Daha sonra, ABD'nin en önemli ajansı Assocıated Pres tatbikatın model ülkesinin Türkiye olduğuna işaret etti.

Tatbikata göre, bir karışıklık sonrası Ordu Yönetime el koyuyordu. Bunun üzerine ABD Deniz Kuvvetleri ülkenin güneyindeki adayı (Kıbrıs) kuşatıyor ve 96 saat içinde hedef ülkeyi işgal ediyordu.

İlginçtir, NATO kayıtlarına göre, Türk ordusunun muhtemel saldırılıra karşı hazırlanma müddeti 96 saatti. Hedef ülkenin Türkiye olduğu adeta gözlere batırılıyordu...

15 Temmuz'da gerçekleşen CIA Pentagon- NATO kurgulaması FETÖ darbe girişimiyle beraber muhtemel Türkiye'nin karışması, iç savaşın çıkma ihtimali. Sonrada Kıbrıs Agratur üssünde hazır bekletilen İngiliz uçakları 10 bin kişilik özel birlikler aklımıza, Nevada Tatbikatını getirdi.

Nevada tatbikatı ile 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi, üst üste oturuyordu.

Tam manasıyla, Bildik ülkeler ve onun satılmış tetikçi uşakları, Müslüman ülkeleri hedeflemiş, Haçlı-Siyonist ittifakının sürdürdüğü bir savaştır bu.

PKK'yı, FETÖ'yü, YPG'yi, DHKP-C'yi, DEAŞ'ı Şimdide bunların yerli işbirlikçisi Esed topyekûn başta İslamiyet’in kalesi Türkiye'ye üzerine saldırtıyorlar.

Neden?

Ortadoğu, Afrika, Asya'nın Müslüman ülkelerine kan kusturmalarının önüne geçecek yegâne ülke Türkiye olduğu için.

Saldırttığı alçakları, arkasındaki beyinleri tanıyoruz.

Siyonizim ve onun işbirlikçi uşaklarına karşı omuz omuza, birlik ve bütünlük içinde gereken cevapların verileceğinden kimsenin kuşkusu olmasın.

Korkmuyoruz. Korkmayacağız, Sönmeyecek şafaklarımızda yüzen Al Sancak. Çünkü bu Aziz millet, ezelden beri hür yaşadı, hür yaşayacak. Bize hiçbir alçak dün zincir vuramadı bugünde yarında vuramayacak.

Dikkat et Batı! Ve onun yerli uşakları doğacaktır bize vaat ettiği hakkın rahmeti. Belki yarın, belki yarından da yakın..

ÇÜNKÜ Garb'ın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar; Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.

Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imanı boğar, “Medeniyet!” dediğin tek dişi kalmış canavar?

Yazının Sözü; Üzülmeyin gevşemeyin inanıyorsanız üstünsünüz. Bundan dolayıdır ki batılların hepsi yok olacaklardır. Biz burada değişmez kanunları konuşuyoruz. İnanıyorsanız üstünsünüz, yoksa başkasını taklit ediyorsanız uşaksınız. Prof. Dr. Necmettin Erbakan

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yücel KEMANDİ Arşivi
SON YAZILAR