Konyaspor’da 3. Özgökçen dönemi

Konyaspor’da 3. Özgökçen dönemi
TÜMOSAN Konyaspor'da tek listeyle girilen seçimde Fatih Özgökçen, yeniden başkanlığa seçildi

TÜMOSAN Konyaspor'da tek listeyle girilen seçimde Fatih Özgökçen, yeniden başkanlığa seçildi.

Konyaspor’da olağan genel kurul toplantısı Selçuklu Kongre Merkezi'nde yapıldı. Genel kurula 400 delege katıldı ve çoğunluk sağlandı. Mevcut Başkan Fatih Özgökçen, genel kurula tek liste ile girdi ve üçüncü kez başkanlık koltuğuna oturdu.

46 yaşındaki başkan, 2021 yılında yine tek liste ile seçimi kazandıktan sonra bu yıl Aralık ayında da tek aday olarak girdiği seçimde güven tazelemişti.

Başkan Özgökçen genel kurulda yaptığı açıklamada, “Kongrede alacağımız kararlar milat olacak. 5 Haziran 2021 yılında Konyaspor’un yönetim kurulunu seçildik. Ateşten gömlek giydiğimizi de biliyorduk. 2 yıl boyunca çalıştık. Pes edecek kadar da korkak olmadık. 26 aylık dönem içerisinde şehrimizin tüm dinamiklerinin desteklerini hissettik. Kazdığımız tünelde ışığa yaklaştık. Büyük bir özgüvenle hareket ediyoruz. Mali disiplinden ödün vermiyoruz. Ortak akıl mekanizmasını işletiyoruz. En çok sponsorluk anlaşması yapan Anadolu kulübü Konyaspor’dur. Markamız Konyaspor.”ifadelerini kullandı.

Öte yandan Başkan Özgökçen, kulübün net borcunun 552 milyon TL olduğunu ve bu borcun yarısının 10 yıla yayılan yapılandırma borcu olduğunu ifade etti.

ASİL

1- FATİH ÖZGÖKÇEN 2- SERKAN ABAZ 3- MEHMET AKCAN 4- MUAMMER AKIN 5- MUSTAFA BASODA 6- ADEM BULUT 7- ALI CAMGÖZ 8- BURAK DAĞLI 9- YUNUS DEREBAG 10-MEHMET ERYILMAZ 11- SERHAT GÜLER 12-MAHMUT GÜZEL 13- MEVLÜT KARACAOĞLU 14- CELALETTİN HAKAN KATIRCI 15- ÖMER KORKMAZ 16-YUSUF KÜÇÜKBAKIRCI 17- KAZIM KÜÇÜKÇOGEN 18-SÜLEYMAN OĞUZ 19-MEVLÜT ORAL 20-OSMAN ÖZTÜRK 21- SAMİ PİRİNÇ 22-İSMAİL YAZICI 23-KAMİL YÜCEL

YEDEK

1- MEHMET ALİ ATİKER 2- SAMI BÜYÜKDEMİREL 3- YUNUS CEYLAN 4- UĞUR ÇAĞLAK 5- ÖMER ÇEVİK 6- KAZIM DALGIÇ 7- CİHAN DEVECİOĞLU 8- MUHAMMED EKEN 9- COŞKUN ER 10-NAZIM GÖÇER 11- MAHMUT KARACA 12- METIN KONCAGÜL 13- SELMAN ORHAN 14- SERDAR ÖZDEMİR 15- İSMAİL ÖZKOYUNCU 16- HAMDI PARMAK 17- CİHANGİR BURAK TANOĞLU 18- AHMET UĞUR TEKBAŞ 19-YUSUF UÇAR 20-AHMET CAN ÜZÜMCÜOĞLU 21- VEYSEL VARLI 22- MUSTAFA YALÇIN 23- MUSTAFA YAŞLI

Yılmaz Çelik-BBN HABER

Kaynak:BBN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum