Konya'da bazı ilçelerde yüz yüze eğitime kar engeli

Konya'da bazı ilçelerde yüz yüze eğitime kar engeli

Konya'da bazı ilçelerde yüz yüze eğitime kar engeli

Açıklamada "Bozkır, Güneysınır ve Sarayönü ilçelerimizde yoğun kar yağışı nedeniyle 25 Mart 2021 tarihinde eğitime bir gün ara verilmiş olup, eğitim öğretime uzaktan eğitim yoluyla devam edilecektir."

"Ahırlı ilçesinde ise yoğun  kar  yağışı nedeniyle 25 ve 26  Mart tarihlerinde yüz yüze eğitime iki gün ara verildi,

Yunak'ta yoğun kar yağışı  ve  tipi  nedeniyle  25 Mart 2021 tarihinde eğitime bir gün ara verilmiş olup, eğitim öğretime uzaktan eğitim yoluyla devam edilecek,

Emirgazi ilçemizde kar yağışı nedeni ile 25.03.2021 Perşembe günü yüz yüze eğitimin yapıldığı okullarımızda eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiş olup dersler uzaktan eğitim olarak yapılacak,

Meram ilçemizde taşıma kapsamındaki okullarımızda kar ve buzlanma nedeniyle 25 Mart tarihinde taşıma yapılmayacak olup, derslere uzaktan eğitim yoluyla devam edilecek,

Yalıhüyük'te kar yağışı ve tipi nedeniyle 25.03.2021 Perşembe günü okullarımızda yüz yüze eğitime 1 (bir) gün ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecek,

Kadınhanı ilçemizde yoğun  kar  yağışı  ve  tipi  nedeniyle 25.03. 2021 tarihinde eğitime bir gün ara verilmiş olup,  eğitim öğretime uzaktan eğitim yoluyla devam edilecek,

Hadim ilçemizde kar yağışı  nedeniyle 25.03.2021 Perşembe günü okullarımızda yüz yüze eğitime 1 (bir) gün ara verilmiş olup uzaktan eğitime devam edilecek,

Taşkent ilçemizde kar yağışı ve tipi nedeniyle 25.03.2021 Perşembe günü okullarımızda yüz yüze eğitime 1(bir) gün ara verilmiştir. Uzaktan eğitime devam edilecektir. " bilgisi verildi.

Altınekin ve Seydişehir ilçelerimizde kar yağışı nedeni ile 25.03.2021 Perşembe günü yüz yüze eğitimin yapıldığı okullarımızda eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiş dersler uzaktan eğitim olarak yapılacaktır.

Derbent’te  yoğun  kar  yağışı  ve  tipi  nedeniyle  25 ve 26 Mart tarihlerinde eğitime iki  gün ara verilmiş olup,  eğitim öğretime uzaktan eğitim yoluyla devam edilecektir.

Akören ve Cihanbeyli ilçelerimizde kar yağışı nedeni ile 25.03.2021 Perşembe günü yüz yüze eğitimin yapıldığı okullarımızda eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiş olup dersler uzaktan çevrim içi yapılacaktır.

Çumra ilçemizde kar yağışı nedeni ile 25.03.2021 Perşembe günü yüz yüze eğitimin yapıldığı okullarımızda eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiş olup dersler uzaktan çevrim içi yapılacaktır.

Altınekin ve Seydişehir ilçelerimizde kar yağışı nedeni ile 25.03.2021 Perşembe günü yüz yüze eğitimin yapıldığı okullarımızda eğitim ve öğretime bir gün ara verilmiş dersler uzaktan eğitim olarak yapılacaktır.

Halkapınar ilçemizde, yoğu kar yağışı medeniyle yüz yüze eğitime 25.03.2021 Perşembe günü ara verilmiş   olup, eğitime uzaktan devam edilecektir.

Selçuklu ilçemiz Tepekent ve Başarakavak mahallelerinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yüz yüze eğitime 25.03.2021 Perşembe günü 1(bir) gün süreyle ara verilmiş  olup, eğitime uzaktan devam edilecektir.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.